چگونه باید گیفت کارت را روی اپل آیدی خودتان ست کنید ؟

آموزش وارد کردن گیفت کارت روی اپل آیدی

استفاده از گیفت کارت آیتیونز و کد آیتیونز با گوشی

گیفت کارت روی اپل آیدی به راحتی ست میشه برای اینکه بدونید چطوری در ادامه با ما باشید .معمولا یکی از سوالات رایج در مورد اپل آیدی و خرید نرم افزار های پولی آیتیونز , استفاده از گیف کارته , امروز توی این آموزش میخاهیم نحوه استفاده از گیفت کارت آیتیونز رو با هم انجام بدیم . در صورتی که گیفت کارت آیتیونز را دارید، به آرامی کد اسکرچ ( کد امنیتی ) پشت کارت را خراش دهید به طوری که به کد آسیبی نرسد. پس از نمایان شدن کد ۱۶ رقمی که با حرف X آغاز میشود میتوانید از آن استفاده کنید. بسته به نوع گیفت کارتی که شما دارید عدد ۱۶ رقمی ممکن است در جاهای مختلفی از کارت قرار داشته باشد. بالا پایین یا گوشه. به هر حال پیدا کردن این لایه امنیتی کار دشواری نیست.
کد های content و کد های promo ممکن است عکسی روی کارت نداشته باشند یا حتی ممکن است کد آنها ۱۶ رقمی نباشد و یا با حرف X آغاز نشوند.استفاده از کد و گیفت کارت فروشگاه آی تیونز روی آیفون، آیپاد یا آیپد خود :
۱. با انگشت خود iTunes Store را روی آیفون، آیپاد یا آیپد خود لمس کنید، سپس App Store یا iBooks Store را لمس کنید. مبلغ اعتبار گیفت کارت آیتیونز در واقع اپل آیدی شما را شارژ میکند و شما میتوانید در هر فروشگاهی با همان اپل آیدی از اعتبار آن استفاده کنید.
۲. به پایین صفحه نمایش روی دستگاه خود بروید (scroll) و در بخش Featured روی Redeem لمس کنید.
۳. با اپل آیدی خود sign in کنید.
۴. روی You can also enter your code manually. را لمس کنید. در بعضی کشور ها شما میتوانید با دوربین دیوایس خود گیفت کارت را در آیدی خود شارژ کنید.
۵. اگر شما یک گیفت کارت آیتیونز را دارید کد ۱۶ رقمی آن را که با X شروع میشود وارد کنید. اگر یک کد پرومو یا کانتنت دارید کد پشت آن را وارد کنید.
۶. روی Redeem را لمس کنید. پس از آزاد کرد گیفت کارت آیتیونز در اپل آیدی خودتان حساب کاربری شما (account balance) به صورت اتوماتیک شارژ میشود.

در صورتی که این مطلب برای شما مفید بود میتوانید با کلیک بر روی دکمه های زیر اون رو برای دوستانتون هم به اشتراک بزارید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *